ROCKIT Přenosné automatické houpadlo kočárku

Kód: 369968
Novinka
8 hodnocení
Značka: Rockit
1 099 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROCKIT Přenosné automatické houpadlo kočárku

Probudí se Vaše děťátko, jakmile s kočárkem přestanete pohybovat? Rockit vám v této situaci pomůže jemným automatickým houpáním a vaše děťátko tak bude nerušeně dlouze spát.

Jak Rockit funguje? Jednoduše ho připevníte k rámu kočárku, nastavíte intenzitu houpání a stisknete tlačítko pro houpání. Rockit pak začne houpat kočárek za vás.

 

Získáte tak několik minut, abyste v klidu nakoupili, vyložili nákup, poklidili, uvařili nebo si v klidu vychutnali kávu, přečetli knihu či získali čas na jiné důležité aktivity. S tímto houpadlem se také vyhnete pozdním nočním procházkám kolem domu, aby vaše dítě klidně usnulo.

Jak Rockit vznikl? Byl navržen třemi britskými tatínky Nickem, Mattem a Mattem na základě zkušenosti Nicka s jeho tříměsíční dcerou. Ta spala v kočáru pouze tehdy, když se s ním pohybovalo. Probudila se ihned co Nick s kočárkem zastavil u pokladny supermarketu nebo při jiné činnosti. Všiml si, že tato situace trápí i jiné unavené rodiče a proto se rozhodl vytvořit automatické houpadlo, které bude kočárek udržovat v pohybu, když jsou rodiče zaneprázdněni jinou činností a nemohou kočárkem pohybovat.

Vědecké testy dokazují, že úroveň vibrací houpadla Rockit napodobuje normální ruční houpání kočárku. Speciálně navržený pohyb houpadla je dokonce jemnější než pohyb kočárku při jízdě po dlažbě. Přenosné houpadlo Rockit je navíc mimořádně testováno podle nejpřísnějších bezpečnostních no­rem.

Hlavní funkce:

  • Přenosné houpadlo kočárku pro použití doma i na cestách
  • Univerzální pro všechny kočárky
  • Voděodolný, použitelný i v nepříznivém počasí
  • Jemný 30 minutový houpací cyklus
  • Tichý motor s nastavením rychlosti houpání
  • Výdrž baterií v provozu až 60 hodin

Specifikace:

  • Přenosné houpadlo Rockit funguje na 4 × 1,5V AA baterie.
  • Velikost: 150 × 80 × 80 mm
  • Doporučený věk: od narození

Obsah balení:

Houpadlo kočárku, univerzální držák

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Na obrázku může být: text

Rockit je unikátní houpadlo, které vám pomůže jemným automatickým houpáním utišit či uspat vaše děťátko, pokud máte obě ruce plné či si potřebujete nutně odskočit. Díky Rockitu získáte několik minut, abyste v klidu vyložili nákup, poklidili, uvařili nebo si vychutnali kávu a přečetli kousek oblíbené knížky.

A jak Rockit vznikl? Byl navržen třemi britskými tatínky Nickem, Mattem a Mattem na základě zkušenosti Nicka s jeho tříměsíční dcerou. Ta spala v kočáru pouze tehdy, když se s ním pohybovalo. Všiml si, že tato situace trápí i jiné unavené rodiče a proto se rozhodl vytvořit automatické houpadlo, které bude kočárek udržovat v pohybu, když jsou rodiče zaneprázdněni jinou činností a nemohou kočárkem pohybovat. Vědecké testy dokazují, že úroveň vibrací houpadla Rockit napodobuje normální ruční houpání kočárku. 

Speciálně navržený pohyb houpadla je dokonce jemnější než pohyb kočárku při jízdě po dlažbě. Rockit je navíc mimořádně testován podle nejpřísnějších bezpečnostních norem.

Ukázka produktu značky Rockit: Přenosné automatické houpadlo