KINDERKRAFT Postýlka dřevěná Koya s funkcí ohrádky včetně matrací White

Kód: DSKFKOYA00WHT0000
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kinderkraft
8 498,74 Kč
Skladem (> 5 ks)
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si dětskou postýlku, kterou lze snadno přeměnit na přistýlku, a v případě potřeby - na ohrádku. Poznejte KOYA: multifunkční postýlka 4 v 1 s kolečky na nožičkách, díky nimž se vaše ratolest bude vždy cítit bezpečně. KOYA od Kinderkraft byla navržena pro rodiče, kteří chtějí strávit se svým dítětem co nejvíce času a být vždy blízko něj. Plní 4 funkce:
- přistýlky
- malé postýlky o rozměrech 90 x 60 cm
- velké postýlky o rozměrech 120 x 60 cm
- ohrádky

KOYA poslouží vašemu dítěti od narození do přibližně 2 let. Takže kupujete jeden výrobek, který díky inovativním řešením bude přítomen ve vašem domě po dlouhá léta. Možnost jednoduché změny jednotlivých funkcí KOYA značky Kinderkraft vám dovolí užívat si rodičovství bez starosti o noční krmení nebo běhání po kuchyni s ratolestí na rukou během vaření.

Dětská postýlka 4 v 1 KOYA plní funkci přistýlky - stačí sundat jeden bok a na jeho místo namontovat nízkou bariéru, a následně připnout přistýlku pásy. A je hotovo! Vaše dítě se bude cítit bezpečně, když vás bude mít vedle, a vy nebudete muset vstávat a procházet přes celý pokoj, abyste ho nakrmila.

Postýlku KOYA můžete také přeměnit na malou postýlku pro novorozence (o rozměrech 90 x 60 cm). V prvních měsících života může být maličké dítě náročnější. Hodně jednodušší bude pro vás vstávat k dítěti, které bude spát ve vaší ložnici. Díky funkci malé postýlky KOYA nezabere v pokoji příliš mnoho prostoru. Sada obsahuje přizpůsobenou potřebám malých dětí matraci o rozměrech 90 x 60 cm, která vám poslouží jak ve funkci malé postýlky, tak i přistýlky. Dětská postýlka má možnost regulace úrovní nastavení dna na 4 úrovních. Matraci v přistýlce lze nastavit ve 3 úrovních.

Další funkcí KOYA je možnost ji přeměnit na klasickou dětskou postýlku o rozměrech 120 x 60 cm. Díky standardním rozměrům můžete dokoupit matraci, která bude splňovat všechny vaše požadavky. Klasické rozměry KOYA vám také umožní vybrat si vhodné povlečení. A co je nejdůležitější, v takové postýlce bude moci spát dokonce starší dítě. Úroveň dna postýlky lze nastavit do 4 výšek.

KOYA může také plnit funkci ohrádky. Pokud se obáváte lezoucího pod nohami batolete, když vy děláte doma každodenní činnosti, tak pro vás bude ohrádka neocenitelnou pomocí. Zajistí mu bezpečnost, a zároveň poskytne prostor na hraní. Díky použití příček místo plných stěn má rodič dítě vždy na očích, a batole se cítí bezpečněji, protože má rodiče v dosahu zraku a může si prohlížet svět kolem sebe.

Konstrukce byla vyrobena z přírodních materiálů: bukového dřeva a borovicového dřeva. Celá konstrukce je velmi odolná a pevná. Navíc jsou všechny hrany postýlky zaoblené a velmi pečlivě provedené. Všechno je natřeno barvami bezpečnými pro děti. Postýlku bude dítě používat po celou dobu kojeneckého období a raného dětství.

KOYA je postýlka, která byla vytvořena s myšlenkou na mobilitu. Bez problému přesunete nábytek z místa na místo - nohy postýlky jsou vybaveny 4 pevnými koly s PU běhouny. Nepoškrábou podlahu, a plynule se posunují. Musíte přisunout postýlku ke své posteli? Nebo ji potřebujete přemístit z pokoje do obýváku? Díky kolečkům to uděláte za okamžik. Kola mají blokace, které by se měly použít po umístění výrobku na místě, které si vyberete.

Dětská postýlka 4 v 1 KOYA má univerzální design a nadčasové barvy - dokonale se osvědčí v různorodých interiérech. Bude dobře vypadat jak v ložnici rodičů, tak i v dětském pokojíku.

Výhody:

Bezpečnost:
- Dětská postýlka KOYA je natřená barvami, které jsou bezpečné pro děti. Jsou otestovány a netoxické pro malé děti.
- Všechna kola mají blokace, které znemožňují samovolné posunutí postýlky.
- Ve funkci přistýlky je třeba KOYA přizpůsobit posteli rodičů dlouhými, silnými pásy, které jsou součástí sady.
- K přistýlce je připojen kratší bok. Abyste během okamžiku namontovali bok, a zajistili sobě i dítěti klidný spánek, je třeba sundat jeden bok postýlky.
- Příčky v dětské postýlce mají vhodnou vzdálenost, což zvyšuje bezpečnost batolete.
- Konstrukce postýlky je provedena z odolného, přírodního dřeva - KOYA je stabilní a pevná.
- Všechny hrany postýlky jsou zaoblené - to odstraňuje riziko odřenin nebo poranění během hry v ohrádce nebo vedle postýlky.
- Postýlka splňuje normy EN 16890 pro dětské matrace, EN 1130 a EN 716 pro dětské postýlky a EN 12227 pro dětské ohrádky a normu BS 7177.

Pohodlí:
- KOYA umožňuje hladkou a jednoduchou změnu funkcí. Chce spát maličké dítě s rodiči? Stačí změnit postýlku na přistýlku. Nebo možná už dítě vyrostlo z malé postýlky? KOYA snadno změníte na větší postýlku.
- Dětskou postýlku lze zvětšit pomocí dalších prvků. Potom vzniká dětská postýlka s klasickými rozměry 120 x 60 cm, což usnadňuje dokoupení matrace a povlečení.
- KOYA má kolečka - aby se nábytek přesunul z místa na místo, stačí uvolnit blokaci. Jsou potažena PU vrstvou, díky čemu nepoškrábou podlahu.
- K sadě je připojena bezpečná a pohodlná matrace, která se rozměry hodí do malé postýlky i do přistýlky. Díky standardním rozměrům v postýlce pro starší dítě (120 cm x 60 cm) můžete dokoupit matraci, která bude splňovat všechny vaše požadavky.
- Pro větší pohodlí rodiče má KOYA nastavitelnou úroveň výšky dna. V přistýlce to jsou 3 úrovně, a v postýlkách pro nemluvňata - 4.

Funkčnost:
- Dětská postýlka KOYA poslouží dítěti od narození až do okamžiku, ve kterém podstoupí první samostatné pokusy opustit postýlku. Kupujete jeden výrobek, který vám bude stačit na dlouhá léta!
- KOYA je multifunkční postýlka 4 v 1: plní funkci přistýlky, postýlky pro nemluvňata, dětské postýlky a ohrádky.

Vlastnosti:

- hrany: bukové dřevo
- příčky: borovicové dřevo
- dno: borovicová překližka
- kolečka: plastová s PU (polyuretan) běhounem, nepoškrábou podlahu
- matrace: pěna 18 kg/m3 (pro EN 16890) a 28 kg/m3 (pro BS 7177)
- potah: bavlna a moderní, měkký polyester

- Přistýlka: délka 90 x šířka 60 x výška 81,4 cm
- Malá postýlka: délka 90 cm x šířka 60 cm x výška: 81,4 cm
- Velká postýlka: délka 120 cm x šířka 60 cm x výška: 81,4 cm
- Ohrádka: délka 120 x šířka 60 cm x výška: 81,4 cm

Úrovně nastavení dna v postýlce:

- Výška měřená od matrace po horní okraj boku (výška l): 35 cm
- Výška měřená od matrace po horní okraj boku (výška Il): 40 cm
- Výška měřená od matrace po horní okraj boku (výška lII): 45 cm
- Výška měřená od matrace po horní okraj boku (výška lV): 60 cm
- Výška měřená od matrace po horní okraj boku (výška V): 69 cm

- Velikost koleček – průměr: 5 cm
- Vzdálenost mezi příčkami: 5 cm
- Vzdálenost od země k nejvyššímu bodu postýlky (nohy): 77,8 cm
-Vzdálenost od země k nejvyššímu bodu postýlky (kolečka): 83,4 cm
- Šířka připojené matrace: 60 cm
- Délka připojené matrace: 90 cm
- Tloušťka připojené matrace: 6 cm
- Výška nízké boční stěny - součásti (přistýlka): 21,5 cm
- Šířka nízké boční stěny – součásti (přistýlka): 82 cm
- Hmotnost: 21 kg
- Rozměry a hmotnost balení: 93 x 79 x 22 cm / 26 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: postýlky
Délka: 93,00 cm
Hloubka: 31,00 cm
Šířka: 79,00 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: