KLUPS Postýlka dětská se zábranou a šuplíkem Iwo bílá-natural 120x60 cm

Kód: DS34042
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Klups
4 685,73 Kč
Skladem (> 5 ks)
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postýlka IWO byla navržena tak, aby sloužila dítěti již od narození až do chvíle, kdy se dítě nepokusí samo opustit dětskou postýlku. Dno lze nastavit až do tří výškových úrovní a boční příčky jsou vyjímatelné. Prostorný šuplík nabízí dostatek místa pro množství doplňků, kusů oblečení a dětských hraček.

Ochranná bariéra

Mnoho gymnastů nebo akrobatů by mohlo závidět sofistikované polohy, ve kterých spí několikaleté děti. Pohled na dítě, které klečí v spánku, nohy má na zemi nebo se otočili o 180 stupňů, není pro mnohé rodiče překvapivý. Zábrana bude perfektně hrát svou roli a poskytne ochranu během spánku malému předškolákovi. Jeho přiměřená výška a jemně zaoblené příčky zajistí bezpečný spánek. Pokud se prodává spolu s dětskou postýlkou, ušetří to spoustu času a peněz, protože rodiče nejsou nuceni hledat často neoriginální a nevhodné výrobky. Taková osvědčená bariéra v kombinaci s 3-bodovou montáží dokonale chrání dítě během spánku. Na horní liště ještě lze nalézt ochranné překrytí.

Spodek postele

Mezi lamelami dna jsou mezery, aby mohl neustále proudit vzduch. Lehká cirkulace vzduchu v matraci především zajistí jeho hygienu a vlastnosti. Vyrobeno ze 100% borovicového dřeva z polských lesů. Tento prvek je možná nejvíce vystaven zatížení. Intenzivní hry v postýlce musí probíhat bez překvapení, proto jsme se postarali o to, aby dno vydrželo mnoho let. Naše řešení se podobá použití po stranách, kde jsou pásy zapuštěné do otvoru na to určeného, ​​a spojení se provádí pomocí lepidla a sponek.

Rozměry:

- vnitřní: 120 x 60 cm
- vnější: 127 x 67 x 97 cm
- výška dna (od země):
1. 54 cm
2. 39 cm
3. 24 cm

Materiál:

- malované MDF + borovicové dřevo
- lakované ekologickými vodovými barvami
- vyrobeno z materiálů pocházejících z ověřených zdrojů

Matrace není součástí postýlky. Nabídku matrací najdete na našem ehope.

Doplňkové parametry

Kategorie: postýlky
Délka: 123,00 cm
Hloubka: 14,00 cm
Šířka: 69,00 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: