Kočárek Kunert ROMANTIC 2v1 16. bílá+eko

Kód: ROMANTIC 16
Novinka
10 hodnocení
Značka: Kunert
11 050 Kč –10 %
QxTrUajn
11 050 Kč –10 % 9 890 Kč
Skladem (1 ks)

 

Detailní informace

Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
Brunka 64, Humpolec
Doprava zdarma
Doprava zdarma
již od 1 500 Kč

Detailní popis produktu

Romantic–popis

Značka Kunert sází na DÍTĚ–jeho bezpečnost a zabezpečení. Vyrábíme VELKÉ hluboké kočárky a sportovní kočárky a STABILNÍ konstrukci kočárků, kterou okupují
pohodlí vašich děťátek. Naše kočárky aktuálně nastavené evropské normy a procházejí přísnými bezpečnostními testy.
SESTAVA 
Konstrukce
Hluboká korba
Sportovní sedačka
Praktický batoh na zip. Batoh lze připnout ke konstrukci kočárku
Kovový koš, který umožní vzít potřebné na procházku, ale hodí se i při nakupování.
pláštěnka
Moskytiéra
Dva nánožníky–k hlubokému i sportovním kočárku

KONSTRUKCE
Hlavním úkolem naší konstrukce je bezpečí pro vaše dítě a omezení otřesů, které by mohlo během procházky pociťovat. Chceme mu zajistit to, z čeho může mít příjemný pocit po narozený. Pohodlný kočárek pro děťátko.
Jaká jsme použili řešeni?
Materiál, z něhož je konstrukce vyrobena je izolovaný. Dobře se ovládá a je stabilní. Dítě můžete bezpečně vozit a kočárek vám bude sloužit dlouhá léta.
Oddělení všech kol zajišťuje, že během cesty nepocítí příliš otřesy. ani tento nejhrbolatější povrch nenaruší jeho spánek. Usnadní také houpání děťátka, když ho potřebuješ uklidnit.
Brzda je umístěna ve střední části, mezi zadními koly. V případě potřeby bezpečně zaparkujte a vyjmete dítě z kočárku. Nemusite se bát, že se kočárek během
vyndávání miminka sám rozjede.
Velká nafukovací kola (36 cm)–dobře zvládají jízdu po písku, v blátě, sněhu nebo najíždění na obrubník. Díky nim dítěti zajistíte pohodlný spánek na čerstvém vzduchu za každých podmínek a v každé situaci. 
Kocárek má nastavitelnou rukojeť, což znamená, že ji lze přizpůsobit vaší výšce. Mohou ho tak pohodlně ovládat vyšší a nižší osoby. Rukojeť jsme potáhli ekokůží, díky níž vám nekloužou dlaně.

HLUBOKÝ KOČÁREK

Korba je místo, kde dítě tráví první měsíce svého života. Je samozřejmé, že musí být hezký a dostupný. Právě takový je náš kočárek.
Naše korba je velká a její strany jsou potaženy měkkým materiálem. 
korba má nastavitelnou opěrku. Nastavíte ji velmi snadno dostupným otočením kolečka ve spodní část kočárku. Můžete lehce zdvihnout hlavičku dítěte. Je to výhodné zejména tehdy, když ještě nesedí, ale chtělo by vidět maminku a okolní svět. Pomáhá také v případě dětí, které mají problém s ublinkáváním.
Korba je uzpůsobena pro různé typy počasí. V létě lze otevřít ventilační okénko v kabince (na zip)–zajistí to k dítěti přístupu čerstvého vzduchu v teplejších dnech.
Boudička chránící před slunečními paprsky. V zimě můžete nasadit nánožník dodávaný s každou sestavou.
Korbu můžete odpojit pouze jednou rukou díky paměťovým tlačítkům na obou stranách podvozku.

SPORTOVNÍ KOČAREK

Vaše děťátko se bude cítit pohodlně také v našem sportovním kočárku, regulaci opěrky a stupačky. Zabezpečení pro něj zajišťují pásy, pás přes rozkrok, odnímatelné ochranné madlo a vysoké strany kočárku.
Opěrku sportovního kočárku můžete nastavit ve čtyřech polohách od polohy vleže–nejzdravější pro spici dítě, až po zcela vzpřímenou
Díky regulaci podnožky můžete prodloužit sedák–dítěti se bude spát mnohem pohodlněji,než když mu nožky volně visí ve vzduchu.
Sedačka sportovního kočárku je vybavena 5-bodovými bezpečnostními pásy, které dítě nerozepne, a odatelným ochranným madlem. Tyto prvky zajišťující dítě na
místě a chrání ho před vypadnutím, proto se nemusíte se obávat o bezpečnost během jízdy.
Sportovní korbu můžete namontovat čelem nebo vzadu ve směru jízdy–
děťátko může být čelem k vám nebo pozorovat okolí před sebou.
S naším kočárkem se vydáte na procházku za každého počasí. Široký větrací panel a stříška se hodí na jaře nebo v létě. Nanožník a stříška budou ideální ochranou před větrem.

SKLÁDÁNÍ A ROZKLÁDÁNÍ

Pokud chcete kočárek rozložit - zatáhněte za rukojeť nahoru, dokud nezaklapnou zajišťovací mechanismy. Nyní stačí gondolu nebo kočárek zapojit a kočárek je připraven k použití.

Kočárek  je připraven k použití prakticky od vybalení (stačí rozložit rám, namontovat kolečka a zapojit korbičku) - nemusíte šroubovat jediný šroub. 

Při skládání stačí stisknout tlačítko na pravé straně madla, přitáhnout páčky na obou stranách rámu k sobě a následně posunout madlo dopředu. Po složení lze kolečka sundat. Kočárek nemusíte rozepínat - kočárek s ním složíte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: