Dětské tříkolky, koloběžky a odrážedla kolo

Nejprodávanější

167 položek celkem
Dětská skládací koloběžka Auta
Novinka
899 Kč
BH-KOBH0924
Dětská skládací koloběžka Minnie Mouse
Novinka
BH-KOBH0923
Dětská skládací koloběžka Avengers Hulk
Novinka
BH-KOBH0913
Dětská skládací koloběžka Avengers
Novinka
899 Kč
BH-KOBH0915
Dětská tříkolová koloběžka Cars
Novinka
899 Kč
BH-KOBH0827
Dětská tříkolová koloběžka Myška Minnie
Novinka
BH-KOBH0828
Dětská skládací koloběžka Hello Kitty
Novinka
BH-KOBH0821
Dětská skládací koloběžka Batman
Novinka
899 Kč
BH-KOBH0822
Dětská skládací koloběžka Frozen
Novinka
899 Kč
BH-KOBH0817
Nahoru
Další produkty

Dětské tříkolky, odrážedla či koloběžky patří bezesporu k velmi oblíbeným hračkám. Pro nejmenší děti bude jistě vhodné pořídit např. odrážedlo pro nejmenší (tříkolka) nebo šlapací tříkolku s vodící tyčí, u které máte vy, jakožto rodič či dospělá osoba, naprostou kontrolu nad řízením či směrem jízdy. Takováto vozítka jsou vhodná pro děti od 1 roku nebo od 2 let až do 3 let věku dítěte. Skvělé na tom je, že dětská tříkolka s vodící tyčí pomaličku učí dítě šlapat či řídit a tím jej připravuje na čas, kdy bude moci řídit šlapací tříkolku bez podpory rodiče. Mimochodem zábavný pohled také bývá na děti, jak řídí velká autentická elektrická autíčka na baterie.

Jakmile vaše dítě trošku povyroste, jistě ocení již dopravní prostředek pro větší kabrňáky. Bude je zajímat už třeba zmíněná šlapací tříkolka bez vodící tyče nebo třeba větší odrážedla od 3, 4 či 5 let. Pokud vaše dítě s přehledem zvládá jízdu na odrážedle, tak určitě bude chtít překonat novou výzvu v podobě odrážedla na dvou kolech, nikoliv klasickou tříkolku, která drží dítěti rovnováhu. Dvoukolka už je jinačí oříšek, přičemž dítě trénuje motorické schopnosti. Učí se držet rovnováhu a správný směr jízdy. Pokud vaše dítě si projde jak klasickou tříkolkou, přes šlapací tříkolku až po odrážedlo pro větší děti, kde musí držet rovnováhu, tak je to pro děti jaksi lehčí přesun již na klasické jízdní kolo.

Nezmínili jsme ještě velmi oblíbené dětské koloběžky, které jsou také již pro pokročilejší děti, které dokážou udržet rovnováhu. Ať už pořídíte dětem jakékoliv vozítko, důležitá je jejich bezpečnost, na kterou není radno zapomínat. Proto jednoznačně doporučujeme pořídit dětskou helmu.