Dětské hrací deky, bazénky s kuličkami, hrazdičky

Hrací deka či hrazdička pro miminko je skvělým pomocníkem, když si chce dítě, respektive kojenec, hrát. Miminko si lehne na hrací dečku a dívá se na hrazdičku, kde objevuje různé hračky. Většinou se jedná o plyšová či plastová chrastítka, zrcátka či plyšáky, kterých se dotýká a hraje si s nimi. Kromě klasických hraček může mít dětská hrací deka i hračky, které přehrávají melodii, což může být pro miminko opravdu skvělé. Miminka totiž fascinuje cokoliv, co vydává zvuk.

Typy či varianty hracích dek a hrazdiček je velké množství. Liší se nejen jinými hračkami na hrazdičce, se kterými si miminko hraje, ale i typem deky. Hrací deka může být např. prošívaná, z mikro plyše, bavlněná atd., ale může mít také různé tvary. Oblíbená deka na hraní má tvar oválu či kruhu a nad ní hrazdička. Nicméně vyberete si i deky ve tvaru medvídka, kytičky, čtverce, ve tvaru listu apod.

Nutno dodat, že hraní si miminek již od útlého dětství může pomoci s rozvojem jejich smyslů. Proto jsou hrací deky s hrazdičkou skvělou volbou a jistě by neměly chybět ve vaší výbavě.

Nejprodávanější

163 položek celkem
NELLYS Náhradní balónky do bazénu - 200 ks, mix I
Novinka KÓD: VJ10
519 Kč

Barvy balónků: perlové - 150 ks, černé - 50 ks,...

NE-21207701
Vulli Hrací dětský polštářek
Novinka KÓD: VJ10
1 399 Kč

Hrací dětský polštářek Sophie la girafe...

BH-010411
Vulli Oboustranná hrací podložka
Novinka KÓD: VJ10
2 419 Kč

Oboustranná hrací podložka Sophie la girafe...

BH-010410
4Baby Plyšový oblouk s hračkami Rabbit, šedý
Novinka KÓD: VJ10
558 Kč

Věk: 0 m+, barva: šedá

NE-53511401
Nahoru
Další produkty