Intex

INTEX

Společnost INTEX se již více než 40let zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních výrobků, které jsou nejen cenově výhodné, ale také inovativní a zábavné.

Hlavním oborem této firmy jsou nadzemní bazény a bohaté bazénové příslušenství. V nabídce naleznete nepřeberné množství kvalitních nadzemních bazénů různých tvarů a velikostí a to vše z moderních kvalitních materiálů. Sortiment pak významně rozšiřují nafukovací výrobky do vody, mezi kterými naleznete například lehátka do vody či pomůcky k výuce plavání a to vše v pestrých barvách a veselých vzorech. Nesmíme také opomenout na nafukovací čluny do vody a nafukovací postele a křesla, které v poslední době zdobí nejeden pokoj moderního teenagera.

Cílem a posláním firmy je poskytovat kvalitní a bezpečné výrobky, se kterými bude spokojen jak jednotlivec, tak i rodiny po celém světě. Spokojenost zákazníka pro firmu INTEX prioritou na prvním místě a zajišťují ji nejen přísné požadavky na kvalitu služeb, nejmodernější továrny, ale také vysoce kvalifikovaní zaměstnanci.

Chcete-li zábavu a zároveň kvalitu za rozumnou cenu, chtějte INTEX!

Ukázka produktu značky Intex: Intex bazén - Cars

3 položek celkem
Nafukovací zvířátka 4 druhy
Novinka
46,56 Kč / ks

1ks - zvířátko dle externího skladu

Kód: NE-RA458590
Nafukovací rukávky Frozen - Ledové království 23 x 16 cm
Novinka
66,26 Kč / ks

1ks

Kód: NE-RA401911
Nafukovací rukávky zvířátka 3-6 let
48,35 Kč / ks
Kód: NE-RA458652

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem