Jaku

Výsledek obrázku pro jaku hračky logo

Obchodní firma JAKU působí na trhu již od roku 1990, kdy se podnikalo ještě na základě tzv."Rozhodnutí o registraci" . V prvních letech prodej probíhal převážně zásobováním jednotlivých drobných obchodů s nabídkou zboží z auta a s jeho současným dodáním. S postupným vývojem situace na trhu hraček firma začala dodávat též do vznikajících velkých obchodních sítí, ať už dříve do Kmart, či v dalším období do TESCO Stores,AHOLD,GLOBUS,... V průběhu let firma také postupně přecházela od čiště distribuční činnosti k vlastnímu dovozu zboží. V současné době českému zákazníkovi zpřístupňuje výrobky několika renomovaných evropských firem, s nimiž spolupracuje dlouhodobě a sortimentní nabídku hodlá i nadále rozšiřovat.

Ze sportovní oblasti dodává na náš trh výrobky na košíkovou – streetball od americké firmy LIFETIME Products.

Začátkem roku 1997 byla založena sesterská firma, která se zabývá výhradně výrobou kočárků pro panenky a dalšího příslušenství, což je na Mělníku v podstatě tradiční výroba. Ke kočárkům a postýlkám v moderních dezénech jsme šili plyma,tašky,peřinky s polštářky,zavinovačky.Tato činnost byla ovšem v roce 2015 ukončena z provozních i personálních důvodů.

Ukázka produktu značky Jaku: Dětské hlavolamové smart hry

Žádné produkty značky Jaku nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení