Janod

Výsledek obrázku pro janod logo

Francouzská společnost Janod patří ke světové špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček. Vděčí tomu své dlouholeté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému dizajnu. Pod jedinečný vzhled hraček se podepisuje tým špičkových designérů.

Dizajn dřevěných hraček Janod je nadčasový. Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

Při balení hraček Janod se dbá na každý detail. Množství balení se dá použít jako součást hry. Hračky značky Janod jsou vyrobeny z přírodních materiálů, především ze dřeva, které pochází ze odpovědného lesního hospodářství. Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace. Hračky Janod dlouhodobě vyhrávají designérské soutěže po celém světě.

Ukázka produktu značky Janod: Dřevěný fotoaparát 

Žádné produkty značky Janod nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení