Jiri Models

JIRI MODELS a.s.

JIRI MODELS a.s. je společností s dlouhodobou tradicí, která ke spokojenosti všech svých zákazníků již 25 let nabízí širokou škálu knih, hraček, her a papírenského zboží. Společnost sídlící v jihočeském Písku vznikla roku 1989 a od roku 1991 se věnuje nakladatelské činnosti se zaměřením na dětský sortiment.

Společnost v průběhu svého rozvoje zaznamenala několik důležitých milníků, z nichž nejdůležitějším je specializace na vývoj licenčních titulů. Již více než 15 let spolupracuje se společností Walt Disney a za tuto dobu se stala jedním z jejich největších licenčních partnerů ve střední Evropě. Velice důležité místo v licenčním portfoliu zaujímá Krteček, ale také Hello Kitty, Rumcajs nebo Šmoulové.

Společnost JIRI MODELS a.s. se specializuje především na vývoj dětských nakladatelských titulů. Vyrábí řadu formátů omalovánek, kreativních aktivit a zábavných knížek doplněných dalšími pomůckami, jako jsou například magnetky, samolepky, šablony, vystřihovánky či 3D brýle. Kromě nakladatelských titulů na trh přináší též dětská razítka, magnetky, samolepky, fotoalba, pexesa, a jiné hry, hračky a papírenské zboží. Výsledkem profesionální práce zkušeného týmu JIRI MODELS a.s. je adekvátní sladění formátů titulů a jejich designů s příslušnými cílovými skupinami. Chlapci a dívky rozdílných věkových kategorií tak mají k dispozici velké množství atraktivních titulů, rozvíjejících různé dovednosti, se kterými zažijí hodně zábavy.

Ukázka produktu značky Jiri Models: Omalovánky A4

3 položek celkem
Set omalovánkový se samolepkami Paw Patrol
Novinka
116 Kč

1 ks, od 3 let

NE-RA830728
Omalovánka A5 Sofie První
Novinka
35 Kč

1 ks, Doporučený věk od 3 let

NE-RA831671
Pexeso v sešitu Sofie První
Novinka
71 Kč

1 ks

NE-RA825991

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení