Lazecký

Luky, šípy, kuše Lazecký & Měch

Rodinná firma byla založena v roce 1993. Od roku 2000 se zabývá výrobou a prodejem luků, šípů, kuší a kompletního lukostřeleckého příslušenství. S tímto datem souvisí i název 1. Česká indiánská zbrojovka ve Velké Polomi. Největší výrobce luků a šípů v České a Slovenské republice. Výrobky jsou známy v Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku.

 Celý sortiment je neustále rozšiřován a zkvalitňován díky výrazné a úzce specializované obchodní a velkoobchodní činnosti. Dováženy jsou produkty z Holandska, Taiwanu, Itálie, Polska, Maďarska a některých asijských zemí v duchu již zmíněného rozšíření sortimentu. Zbrojovka prošla náročným obdobím vývoje od jednoduchých luků, až po složité celolepené luky dlouhé a reflexní. Především svou vynikající kvalitou a přijatelnou cenou se ji podařilo vybudovat vůdčí postavení na českém a slovenském trhu, vyrovnala se s asijskou konkurencí a konkuruje předním světovým výrobcům luků a šípů.

Ukázka produktu značky Lazecký: Prak

Žádné produkty značky Lazecký nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení