Makovský

Karel Makovský - dřevěné výrobky

Dřevěné hračky a dekorativní předměty jsou výběrem toho nejlepšího, co naše firma nabízí. V malé vsi v srdci Českomoravské vrchoviny se vyrábí hračky a drobné dekorativní předměty od roku 1992. Dlouholetá výroba tradičních dřevěných hraček probíhá v okolí Hlinska v Čechách, Krouně a hlavně pak Dědové, kde firma sídlí. V poslední době se zaměřujíe také na různé dřevěné obaly, reklamní předměty, výukové hračky pro školky a ostatní dřevěné výrobky pro užitek i potěchu.

Dřevěné hračky se v Dědové vyráběly již od konce 19. století. Nesnaží se však vyrábět repliky historických hraček, ale naopak jít ve vývoji hraček neustále kupředu a spojovat tradice s moderním designem. Dřevo, jednoduchost a milý vzhled hračky je pojítkem mezi historií a dnešním dynamicky se rozvíjejícím světem techniky. Důležitou zásadou výroby je také důraz na kvalitu a ekologii.

Výroba ze dřeva je jedním z oborů zpracovávajícím obnovitelný zdroj z přírody, tedy dřevo-dar stromů nám lidem.

Ukázka produktu značky Makovský: Dřevěný traktor

Žádné produkty značky Makovský nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení